Biuro 12m2. Zakrzów

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Zakrzów, Opole

Powierzchnia:
12m2

Cena:
33 zł/m2

Obejrzyj spacer wirtualny 

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m2, mieszczący się na pierwszym piętrze 2 piętrowego biurowca zlokalizowanego w dzielnicy Zakrzów. Biurowiec znajduje się w bliskiej odległości od obwodnicy północnej miasta Opola. W budynku po rewitalizacji znajdują się wyłącznie lokale biurowe i usługowe. Biurowiec jest monitorowany 24h. W budynku znajdują się dwie przestronne klatki schodowe. Ogólnodostępny parking.
Lokal o bardzo wysokim standardzie, nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. W zakresie usług teleinformatycznych dostępne są sieci światłowodowe Orange, Netii, UPC. Umowę o dostawę usług telefonicznych i internetu najemca podpisuje we własnym zakresie. Przy podpisaniu umowy wymagana jest kaucja zwrotna, w wysokości dwumiesięcznego czynszu.

Cena najmu to ok. 33zł netto/m2. Ogrzewanie, woda plus kanalizacja w cenie najmu. Koszt energii elektrycznej na podstawie indywidualnego licznika. Najemca zobowiązany jest do uiszczenia jednorazowej opłaty za obrandowanie lokalu wynoszącej 100zł netto.

W ofercie posiadamy również lokale o metrażu 17, 21, 22, 31 metrów kwadratowych. Wszystkie charakteryzują się bardzo wysokim standardem.

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

[Not a valid template]

 

Kategorie: do 20 m2