Klimatyzowany lokal 235m2. Centrum

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Centrum

Powierzchnia:
235 m2

Cena:
37 zł/m2

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego ewentualnie biurowego zlokalizowanego w samym sercu miasta Opola. Lokal o powierzchni ok. 235m2 usytuowany jest na parterze prestiżowego budynku biurowego w zabytkowym centrum miasta, nad brzegiem Kanału Młynówka.
Nieruchomość wybudowana w 1995 roku. Remonty i konserwacje budynku wykonywane są na bieżąco. Dla przyszłego najemcy wydzielone są miejsca parkingowe na wewnętrznym, zamykanym na pilota parkingu.
Sam lokal to przestronna dobrze naświetlona sala o powierzchni ok. 200m2 do której prowadzi pięknie przeszklone wejście prosto z ulicy. Podłogi wykonane z wysokiej jakości kamienia. Ponadto w skład powierzchni użytkowej lokalu wchodzą świeżo wyremontowane pomieszczenia socjalne, gospodarcze oraz dwie toalety.
Bezpośrednie sąsiedztwo budynku to zabudowa usługowa, biurowa jak również mieszkaniowa.
To co wyróżnia lokal to przede wszystkim atrakcyjne położenie, w pobliżu dworca kolejowego oraz bardzo dobra ekspozycja. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się największy czterogwiazdkowy obiekt hotelowy w Opolu co sprawia że lokal wydaje się być idealnym miejscem pod działalność gastronomiczną.

Cena najmu: 37zł netto/m2 plus opłata za media 8zł netto/m2.
                     Opłata za korzystanie z klimatyzacji 4zł netto/m2

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!