Lokal handlowo-usługowy 170m2 na parterze. Centrum

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Centrum

Powierzchnia:
170 m2

Cena:
55 zł/m2

Obejrzyj spacer wirtualny 

BS Property oferuje lokal handlowo-usługowy 170m2 zlokalizowany na parterze zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Opola.
Na lokal o łącznej powierzchni użytkowej ok. 170m2 składa się: Sala sprzedażowa, odrębne pomieszczenie biurowe wraz z pomieszczeniem gospodarczym, pomieszczenie w którym znajduje się skarbiec oraz serwerownia (powierzchnia tych pomieszczeń nie jest wliczana do całkowitego metrażu lokalu), oraz zaplecze socjalne na które składa się toaleta oraz niewielkie pomieszczenie socjalne.
Lokal cechuje bardzo atrakcyjna lokalizacja, u zbiegu dwóch głównych ulic miasta charakteryzujących się bardzo dużym natężeniem zarówno ruchu pieszych, jak również ruchu kołowego.
Lokal idealny pod placówkę bankową lub inną  działalność finansową czy ubezpieczeniową. W bezpośrednim sąsiedztwie wszystkie najważniejsze instytucje miejskie, oraz liczne punkty handlowe i usługowe. 5 minut piechotą do Rynku.

Cena najmu: 55zł/m2 Wszystkie media wliczone w cenę najmu!

W ofercie posiadamy również lokale biurowe znajdujące się na wyższych piętrach kamienicy. Są to lokale o zróżnicowanym metrażu 12, 18, 20, 23, 25, oraz 40 metrów kwadratowych.  Wszystkie lokale charakteryzują się dobrym standardem.
Ceny najmu lokali biurowych mieszczą się w granicach 36-37zł/m2. Wszystkie media wliczone w cenę najmu!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.