Dla poszukujących nieruchomości

Pośrednictwo w najmie nieruchomości komercyjnej.

Dla efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej niezwykle istotną kwestia jest miejsce jej prowadzenia. Przede wszystkim powinna być dopasowana do potrzeb.

Jeżeli prowadzimy działalność usługową, której podstawą jest bezpośredni kontakt z klientem to oczywistym jest, iż siedzibę powinniśmy posiadać w ruchliwej i dogodnej dla klienta lokalizacji (np. punkt obsługi klienta telefonii komórkowej czy też kancelaria prawna ukierunkowana na obsługę osób fizycznych. Z kolei jeżeli prowadzimy działalność np. z branży projektowej to lokalizacja zazwyczaj ma drugorzędne znaczenie. Ważniejsza jest kwestia swobodnego zaparkowania samochodu czy też szybszego dojazdu do miejsca zamieszkania. 

Niedopasowanie lokalizacji, powierzchni, standardu czy też ceny najmu do swoich potrzeb będzie negatywnie wpływać na efektywność prowadzenia działalności. 

Biura_do_wynajecia_Opole_3

Oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. 

Dlaczego o tym wspominamy? Jako osoby zawodowo zajmujące się pośrednictwem w najmie nieruchomości komercyjnej posiadamy szerszą niż osoba niezwiązana zawodowo z tą branżą wiedzę o dostępnych lub potencjalnie dostępnych nieruchomościach.  Naszym zadaniem  jest zaproponować takie rozwiązanie, które będzie spełniać Państwa oczekiwania w zakresie lokalizacji, standardu, infrastruktury i ceny.  

Istotnym jest, iż najemca nie ponosi żadnych kosztów w związku ze świadczonymi przez nas usługami bowiem nasze wynagrodzenie opłaca wynajmujący.  Korzystając z naszych usług  nie ma konieczności osobistego angażowania się w poszukiwania lub obarczania tym pracowników. 

Nasze usługi kierujemy do  firm poszukujących powierzchni biurowych, handlowych bądź magazynowych. 

Zapraszamy do kontaktu: 88485654