Zarządzanie wynajmem

Oszczędzaj  swój czas

Powierz nam kompleksowe zarządzanie najmem mieszkania lub domu.

Właścicielom nieruchomości oferujemy Spółka „BS Property” Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy. Jesteśmy firmą doradczą wyspecjalizowaną w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Doradzamy właścicielom nieruchomości, inwestorom oraz najemcom. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszego zespołu wyspecjalizowanego w prawie nieruchomości oferujemy profesjonalne pośrednictwo w zakresie wynajmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

W skład proponowanego przez nas zakresu usług wchodzą m. in.:

  • działania marketingowe dotyczące nieruchomości zwiększające szanse dokonania transakcji, w tym promocja na czołowych portalach ogłoszeniowych oraz firmowej stronie internetowej,
  • wykonanie dla każdej oferowanej nieruchomości wirtualnego spaceru dzięki, któremu potencjalny najemca ma możliwość kompleksowego zapoznania się z nieruchomością, w tym z jej układem przestrzennym,
  • przygotowanie ofert dla potencjalnych najemców,
  • negocjacje z potencjalnymi najemcami,

Aktywność w działaniu 

Równie istotnym jak działania promocyjne jest możliwość przedstawienia Państwa nieruchomości partnerom z naszej wewnętrznej bazy kontrahentów. Chcielibyśmy podkreślić, iż w naszych działaniach nie ograniczamy się do umieszczenia ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych lecz w aktywny sposób działamy na rzecz właściciela aby w jak najkrótszym czasie doprowadzić do pozyskania najemcy.

Dzięki współpracy z naszym biurem zyskają Państwo;

  • oszczędność czasu – nie ma konieczności angażowania pracowników do zadań związanych z promocja nieruchomości,
  • oszczędność nakładów na promocję – na własne ryzyko ponosimy koszty związane z promocją i oferowaniem,
  • dostęp do szerszego kręgu potencjalnych najemców,
  • brak ryzyka finansowego – nasze wynagrodzenie jest uzależnione wyłącznie od naszej skuteczności.

Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze nieruchomości oraz licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dzięki temu nasi Klienci mogą zawsze polegać na naszym profesjonalizmie.

Właścicieli nieruchomości reprezentujemy na zasadzie otwartej współpracy. Nie mają Państwo tym samym zamkniętej drogi do samodzielnego pozyskania najemcy lub też skorzystania z usług innych pośredników nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.