Dwupoziomowy lokal handlowo usługowy 179m2 na sprzedaż. Centrum

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Centrum, Opole

Powierzchnia:
179 m2

Cena do negocjacji:
750.000 zł

BS PROPERTY ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny, dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy, ewentualnie biurowy na sprzedaż. Lokal umiejscowiony jest w ścisłym centrum, w pobliżu jednego z najbardziej uczęszczanych szlaków komunikacyjnych miasta Opola.
Lokal o łącznej powierzchni ok. 179 metrów kwadratowych zajmuje piętro I oraz II niewielkiego pawilonu handlowo-usługowego. 
Na poziomie pierwszym do dyspozycji ewentualnego nabywcy pozostaje ok. 90m2 powierzchni użytkowej, na którą składają się dwie duże sale handlowe, niewielkich rozmiarów biuro, oraz zaplecze socjalne. Lokal na tym poziomie wyposażony jest w duże witryny wystawowe, oraz posiada dwa odrębne wejścia co stwarza możliwość ewentualnego podziału lokalu na dwa mniejsze.
Na poziom drugi o powierzchni ok. 90 metrów kwadratowych składa się otwarta przestrzeń biurowa (ewentualnie pracownia), aneks kuchenny, natrysk, wc oraz umywalnia. Duże okna sprawiają iż lokal na tym poziomie jest bardzo dobrze nasłoneczniony co zapewnia zarówno przyjemność jak również komfort pracy.

Cena do negocjacji: 750 000 złotych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty

[Not a valid template]