Lokal biurowy 26m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Centrum

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Centrum, Opole

Powierzchnia:
26,85 m2

Cena:
32 zł/m2

Obejrzyj spacer wirtualny 

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

BS PROPERTY oferuje atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 26,85m2, mieszczący się na drugim piętrze kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Opola. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze instytucje miejskie miedzy innymi: Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki. W kamienicy znajdują się wyłącznie lokale biurowe oraz usługowe. Lokal klimatyzowany, nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. W lokalu dostępne jest łącze telefoniczne oraz internet. Do użytku najemcy pozostają pomieszczenia socjalne oraz toalety zlokalizowane na tym samym piętrze budynku.

Cena: 32zł netto/m2 plus opłaty za media (Centralne ogrzewanie – w miesiącach od maja do września 2zł/m2, w miesiącach od pazdziernika do kwietnia 6zł netto/m2. Koszt dostawy oraz zużycia wody, jak również energii elektrycznej obliczany jest  podstawie ryczałtu na m2 powierzchni biurowej (brak indywidualnych liczników). 
W ofercie posiadamy również lokale o metrażu: 19, 11, oraz 7 metrów kwadratowych zlokalizowanych na tym samym piętrze budynku.

Istnieje także możliwość wynajęcia piętra trzeciego kamienicy jako całości, uzyskując w ten sposób około 170 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Piętro wymaga przeprowadzenia remontu. Cena: 22zł netto/m2.

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

[Not a valid template]