Lokal biurowy 27m2. Śródmieście

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Śródmieście

Powierzchnia:
27 m2

Cena:
20 zł/m2

Obejrzyj spacer wirtualny 

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

BS PROPERTY oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni  27m2, mieszczący się na parterze jedno piętrowego budynku biurowego, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście. Lokal o łącznej powierzchni 27m2 składa się z dwóch odrębnych pomieszczeń biurowych. W budynku znajdują się wyłącznie lokale biurowe i usługowe. Ogólnodostępny, duży parking dla najemcy.
Lokal o bardzo dobrym standardzie, nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. Przyszły najemca posiada dostęp do świeżo wyremontowanej kuchni oraz zaplecza socjalnego. W zakresie usług teleinformatycznych dostępna jest sieć telefoniczna oraz internet. Umowę o dostawę usług telefonicznych i internetu najemca podpisuje we własnym zakresie. Ogólnodostępny duży parking.
W budynku dostępne są również lokale o powierzchni odpowiednio 17, 18, 20 oraz 45m2, składających się z dwóch lub jednego pomieszczenia.

Cena najmu biura: 20zł netto/m2 plus opłata eksploatacyjna (odpady komunalne, energia elektryczna ok. 52zł miesięcznie) Ogrzewanie w cenie najmu!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!