Nowoczesna powierzchnia biurowa 88m2. Zakrzów

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Zakrzów

Powierzchnia:
87,99 m2

Cena:
45 zł/m2

Obejrzyj spacer wirtualny 

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

BS Property oferuje atrakcyjną, powierzchnię biurową do wynajęcia zlokalizowaną w dzielnicy Zakrzów. Lokal o powierzchni użytkowej 88m2 znajduje się na piętrze nowoczesnego, jednopiętrowego obiektu, sąsiadującego z obwodnicą północną miasta Opola i jest bardzo dobrze widoczny z ulicy. Najemca lokalu ma możliwość korzystania z tarasu, dwóch pomieszczeń gospodarczych, dwóch toalet oraz pokoju śniadań. Istnieje także możliwość korzystania z przestronnej, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej o powierzchni 82m2. Budynek wyposażony jest w własną serwerownie. Podłogi obiektu wykonane są z wysokiej jakości wykładziny elastycznej, istnieje możliwość wykonania podłogi w lokalu z takich samych materiałów lub innych zgodnie z życzeniem najemcy. Obiekt jak również sam lokal charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia i jest monitorowany 24h. Osobna klatka schodowa, własny parking. W zakresie usług teleinformatycznych dostępna jest sieć Meganet, aczkolwiek istnieje możliwość podłączenia innego operatora. 

Cena: 45zł netto/m2. Ogrzewanie podłogowe w cenie najmu. Instalacje klimatyzacji są wyprowadzone. Jeżeli klimatyzacja montowana będzie na koszt właściciela wówczas cena najmu ulega podwyższeniu o 5zł netto/m2.

W ofercie posiadamy również lokale o metrażu 54, 59, 62, metrów kwadratowych znajdujących się na tym samym piętrze. Wszystkie charakteryzują się bardzo wysokim standardem. Istnieje również możliwość wynajęcia piętra obiektu jako całości, uzyskując w ten sposób ok. 344 m2 powierzchni biurowej i ponad 500m2 powierzchni całkowitej.

PROWIZJA ZERO! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. PROWIZJA ZERO!

[Not a valid template]

[pdf-embedder url=”http://bsproperty.pl/wp-content/uploads/2017/09/Rzut-piętra_I.pdf” title=”Rzut piętra_I”]