Przestronny lokal biurowy. Malinka

Opublikowane przez admin w dniu

Lokalizacja:  
Malinka, Opole

Powierzchnia:
48 m2

Cena:
30 zł/m2

Obejrzyj spacer wirtualny 

 

Do wynajęcia lokal biurowy, mieszczący się na pierwszym piętrze 1 piętrowego obiektu zlokalizowanego w dzielnicy Malinka. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 48 m2 składa się z trzech odrębnych pomieszczeń biurowych oraz pomieszczenia gospodarczego. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od jednej z najbardziej ruchliwych ulic miasta Opola. Pierwsze piętro budynku zajmują wyłącznie lokale biurowe i usługowe. Obiekt jest monitorowany 24h. Koszt ochrony obiektu w cenie najmu. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe, przestronny korytarz oraz odnowione toalety. Ogólnodostępny parking.
Lokal o wysokim standardzie, nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. W zakresie usług teleinformatycznych dostępne są sieci światłowodowe Orange, UPC. Umowę o dostawę usług telefonicznych i internetu najemca podpisuje we własnym zakresie. Przy podpisaniu umowy wymagana jest kaucja zwrotna, w wysokości  trzymiesięcznego czynszu.

Cena najmu: 30zł netto/m2+ opłaty za media. Ogrzewanie gazowe (wysokość opłaty liczona w stosunku do wielkości powierzchni lokalu. W sezonie grzewczym opłata wynosi ok. 70-80zł miesięcznie). Koszt zużycia energii elektrycznej oraz wody na podstawie indywidualnego licznika. 

 

[Not a valid template]